TopDentysta.pl

Wybierz cel wizyty

Najczęstsze pytania

Jak założyć konto pacjenta w serwisie TopDentysta.pl?

Wejdź na stronę www.topdentysta.pl, wybierz ikonkę człowieka w prawej górnej części okna i naciśnij zarejestruj się. Po wypełnieniu formularza rejestracji zostanie wysłany email na podany w formularzy adres mailowy z linkiem aktywacyjnym. Aktywuj konto i korzystaj z serwisu!

 

Jak mogę umówić się na wizytę w sewisie TopDentysta ?

Wyszukaj gabinetu do którego chciałbyś umówić sie na wizyte, wybierz lekarza i interesujący Cie termin oraz wciśnij przycisk umów wizytę. Postępuj zgodnie ze wskazówkami

 

Czy otrzymam potwierdzenie zarejestrowania się na wizytę?

Po zarejestrowaniu sie na wizytę otrzymasz e-mail z potwierdzeniem w którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Czy dostanę przypomnienie o zbliżającej sie wizycie?

TAK. Na 24 godziny przed zaplanowaną wizytą dostaniesz powiadomienie SMS oraz email z informacją o zbliżającej się wizycie.

 

Kiedy najpóźniej mogę odwołać lub przełożyć wizytę?

Możesz zmienić termin swojej wizyty lub ją odwołać za pośrednictwem serwisu najpóźniej na 24 godziny przed planowanym terminem wizyty. Po tym czasie skontaktujesz się z wybranym gabinetem telefonicznie

 

Czy nie odwołanie wizyty wiąże się z jakimiś kosztami?

Nie odwołując wizyty zajmujesz miejsce innemu pacjentowi a przede wszystkim obniżasz swoją wiarygodność jako pacjent. Nie wiąże sie to jednak z żadnymi kosztami.

 

Jak mogę sprawdzić koszt wizyty ?

Jeśli gabinet udostępnia ceny są one widoczne w danym gabinecie w zakładce usługi. Możesz też wybrać najpierw usługę jaka Cie interesuje i włączyć filtr CENA. Pojawią lista gabinetów wykonujących daną usługę. Możesz w łatwy sposób porównać ceny w poszczególnych gabinetach. Pamiętaj, że podana cena jest ceną minimalną, dokładny koszt leczenia zostanie ustalony podczas wizyty

 

Czy i w jaki sposób mogę ocenić gabinet ?

Po odbytej wizycie dostaniesz e-mail z linkiem do oceny gabinetu. Ocena możliwa jest jedynie w tych gabinetach które udostępniły taka możliwość.

 

Czy każdy może korzystać z promocji oraz nowości ?

Tak, promocje i nowości są dostępne dla każdego w okresie trwania tych promocji.

 

Zapomniałem nazwy użytkownika, co zrobić?

Bez nazwy użytkownika - loginu nie masz możliwości zalogowania sie do serwisu

Skorzystaj z formularza kontaktowego podając imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.

 

Jak usunąć konto?

Chcemy abyś pozostał z nami! Jeśli jednak z jakiś powodów chcesz usunąć swoje konto z serwisu musisz sie zalogować wybrać edycję profilu, na dole okna po prawej stronie znajduje sie przycisk usuń konto. Usuniecie konta wiąże sie z usunięciem wszystkich danych przypisanych do konta.

 

Czy korzystanie serwisu jest płatne?

Korzystanie z serwisu dla pacjentów jest bezpłatne i zawsze takim pozostanie.

Opłaty ponoszone są przez gabinety zgodnie z regulaminem.

 

Czy moje dane w serwisie TopDentysta są bezpieczne?

Twoje dane są w pełni bezpieczne zapisywane w DataCenter. Żadne informacje nie są zapisywane na urządzeniu z którego korzystasz ani na urządzeniu z którego korzysta gabinet/lekarz. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa poziom bezpieczeństwa przechowywania danych.

 

Mam problem z zarejestrowaniem gabinetu, jak uzyskać pomoc?

Skorzystaj z formularza kontaktowego podając nazwę gabinetu, adres prowadzonej działalności, imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail.