TopDentysta.pl

Wybierz cel wizyty

Dla Gabinetu

Jeśli chcesz zyskać dostęp do nowych pacjentów poszukujących konkretnej usługi, którą posiadasz w swojej ofercie, dołącz do TopDentysta.pl już dziś!

 


Zapewnimy Ci możliwość prowadzenia recepcji przez 24h na dobę bez zbędnych formalności oraz straty Twojego cennego czasu. Otrzymasz od nas narzędzie pozwalające w sposób profesjonalny i nowoczesny prowadzić Twój gabinet z podziałem na usługi oraz lekarzy, którzy je wykonują. 

 


Dla każdego lekarza zapewnimy kalendarz, dostępny online oraz wszelkie potrzebne informacje na temat umówionego pacjenta oraz wizyt. Nasz kalendarz zapewnia stały dostęp do wszystkich wolnych terminów w Twoim gabinecie. Jest on dostępny online, więc z Twojej recepcji mogą korzystać wszyscy o każdej porze. To my powiadomimy Cię o nowo umówionej wizycie, a pacjentom przypomnimy o niej za pomocą sms oraz email.

 

 

Z nami pozyskiwanie nowych pacjentów stanie się bardzo proste, ponieważ to my reklamujemy Twój gabinet, promujemy oraz nagradzamy Laurem TopDentysta


Pamiętaj  - wszystko co musisz zrobić to wybrać interesujący Cię pakiet i zarejestrować się w naszym serwisie. Możesz również skorzystać z pomocy naszego konsultanta w celu prezentacji działania naszego serwisu i łatwo jak nigdy dotąd zarządzać swoim gabinetem ciesząc się z pozyskiwania nowych pacjentów.

Nasz system online obsługiwany jest przez wszystkie przeglądarki na każdym urządzeniu stacjonarnym oraz mobilnym.

Przechowywanie danych pacjenta jest zgodne z najnowszymi wytycznymi RODO.

 

Funkcje dla Gabinetu

Zarejestruj się